Hangi kahve kaç kalori?

Hangi kahve kaç kalori? Diyet yaparken hengi kahve? En çok içilen kahvelerin kalorisi?

Hangi kahve kaç kalori?

Kahve tiryakilerinin güne başlarken ve günün her saati tükettiği kahve en lezzetli ve alışkanlık yapan içeceklerin başında geliyor. Son zamanlarda birçok farklı çeşidi hazırlanan kahvenin içeriğine göre kalori miktarı da artıyor. Kilo almak istemeyen birçok kişi internette kahve çeşitlerinin kaç kalori olduğunu merak ediyor. Peki hangi kahve kaç kalori? En çok içilen kahvelerin kalori tablosunu sizler için derledik.

2/27

Kafeini yüksek olduğu için güne daha dinç uyanmamızı sağlayan kahve çeşitlerinin bazılarının içine aroma ve krema kaoyulduğu için kalorileri daha fazla olmaktadır.

Diyet yaparken fazla kilo almamamk için içilen kahven,n kalori miktarını da hesaplamak çok önemlidir. İşte starbucks'ta en çok içilen ve tall bardaklara göre hesaplanan kalori tablosu...

Yeşil kahve kalori değeri: Bu besinin 100 gramında 3 kalori Ayrıca besinin 1 Fincan (Normal) yani 200 gramlık miktarında Yeşil Kahve 6 kalori bulunmaktadır.

Yeşil kahve çekirdeğinin içeriğindeki kafein ve klorojenik asit sayesinde, belli düzeyde yağ yakımını hızlandırıcı etki gösterdiği bilinmektedir.

Pumpkin spice latte: 310 kalori

Caffe mocha: 290 kalori

Gingerbread latte: 260 kalori

Caffe misto: 16 kalori

Iced coffee: 5 kalori

Espresso shot: 5 kalori

Türk kahvesi: 7 kalori

Filtre kahve:2 kalori

Iced coffee: 5 kalori

Caffe Americano: 11 kalori

Iced caffe latte: 130 kalori

Iced caffe latte: 130 kalori

White chocolate mocha: 400 kalori

Haberin devamı için tıklayınız!

yasemin.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER