Tüyler ürperten itiraf

Müge Anlı'da tüyler ürperten itiraf: Oğlumu ben öldürdüm

Yasemin
Tüyler ürperten itiraf

Ekranın fenomen programlarından biri olarak kabul edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında tüyleri diken diken eden bir olay yaşandı. Öldürülen oğlunun katilini bulmak için yayına çıkan baba, canlı yayında katil zanlısının kendisinin olduğunu itiraf etti.

Ekranın fenomen programı olarak kabul edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kan donduran bir olay yaşandı. Oğlu Engin Karakollu'nun katilini bulmak için ekrana çıkan baba Arif Karakollu, karısı ve kızının stüdyodan çıkarılmasını talep ederek bir itirafta bulundu.

Karakollu, oğlunu kendisinin öldürdüğünü itiraf etti. Anne ve kızı sinir krizleri geçirirken, baba Arif Karakollu ise itirafını şöyle yaptı, "Her gün gelip beni tehdit ediyordu. Kendimi korumak için tüfeğim yatağımın altında yatıyordum. Onu döşünden tek kurşunla vurdum. Hemen öldü. Sonra onu mandıranın kenarına gömdüm. Toprağı 1 metre falan kazdım. Üzerini de samanlarla örttüm. Ben bunlardan önce size başvurup anlatacaktım ama onlar benden önce davrandı. Huzurlu uyuyamıyorum. Pişmanım ama mecbur kaldım."

İtiraf üzerine baba Arif Karakollu, polis ekiplerince stüdyodan alındı.

Kaynak: Yasemin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER