Foreo Luna yüz temizleme cihazı nedir? Ne işe yarar? Foreo gerçekten iyi mi?

Son yılların en çok ses getiren ve tüm kullananlar tarafından olumlu yönde etki bırakan bir cilt bakım cihazı Foreo Luna, gerçekten söylendiği kadar cildi temizliyor mu? Foreo Luna yüz temizleme cihazı nasıl kullanılır?

Yasemin
Foreo Luna yüz temizleme cihazı nedir? Ne işe yarar? Foreo gerçekten iyi mi?

Kozmetik dünyasına hızlı bir giriş yapan ve ülkemizde satışa sunulmaya başladığından beri yoğun ilgi gören Foreo Luna yüz temizleme cihazı, ülkemize gelmeden öncesinde yurt dışına gidenlerin mutlaka satın aldığı ürün listesi arasında yer alıyordu. Popüler alan Foreo Luna, sosyal medyada da olumlu dönüşlerin yer almasıyla herkes tarafından merak edilir hale geldi.

Bu kadar mest edilen Foreo Luna yüz temizleme cihazı gerçekleten söylendiği kadar iyi mi?Yüzü temizliyor ve kusursuz hale getiriyor mu? Nasıl kullanılır ve ne işe yarar merak ediyorsanız sorularınıza yanıt olabileceğimiz haberimize göz atmalısınız. Foreo Luna yüz temizleme cihazına dair tüm detaylar...

Foreo Luna

Kadınların ortak cilt problemlerini gidermek aynı zamanda titreşimler sayesinde ciltteki kolajeni arttırarak yaşlanmayı geciktirmek isteyenlerin kullanılması önerildiği Foreo ürünleri zamanla geliştirilerek erkeklerin cilt bakımı için, ağız ve diş bakım sağlığı ile ilgili birçok ürünlerle karşımıza çıktı. Cilt bakımı için ise iki farklı boyuttan oluşan bu ürün Foreo Luna Mini ve Foreo Luna olarak satışa sunuldu. Eğer sadece yüzünüzü  temizlemek için kullanmak istiyorsanız Mini olan modelini satın alabilirsiniz. Büyük olan modelinden ayıran özelliği ise Anti- agic özelliğinin olması. Cildinizi temizlemek için serum veya krem uyguladığınızda Foreo Luna'nın arka yüzü ile cildin emilimini arttırarak, ürünün aktif olarak emilimini kolaylaştırıyor. 

Haberin detayı için tıklayınız...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER