Mesut Özil'den alkışlanacak hareket!

Mesut Özil, sosyal medya hesabında tişörtünün arkasına adını yazdığını gördüğü 9 yaşındaki Kenyalı çocuğa imzalı forma ve kramponlarını gönderdi. Özil, bu hareketi ile alkış topladı.

Arsenal’in Türk yıldızı Mesut Özil, internette gördüğü kalemle ‘10 Özil’ yazılı formayı giyen Kenyalı fakir çocuğa forma ve kramponlarını gönderdi. Sosyal medyada trend topic olan Mesut’a övgü yağdı.

9 Yaşındaki Lawrence Masira kardeşiyle birlikte ailesinin ineklerini otlatmak için sokaklarda geziyordu. Gazeteci Eric Njiru, Lawrence'ın üzerinde kırmızı beyaz bir tişört gördü ve arkasındaki yazı dikkatini çekti. Küçük çocuk tişörtün sırt kısmına kendi eliyle Mesut Özil yazmış ve 10 numarasını eklemişti.

Eric bu manzaradan çok etkilendi ve çocuğun fotoğrafını çekerek Twitter'da paylaştı. Fotoğraf kısa süre içerisinde sekiz bini aşkın kez yeniden paylaşıldı ve 10 binden fazla beğeni aldı. Aradan üç gün geçtikten sonra ilginç fotoğraf Arsenal'in yıldızı Mesut Özil'in dikkatini çekti ve Arsenalli oyuncu çocuğun fotoğrafını çeken gazeteciyle irtibat kurdu. Ardından da Masira ve ailesine forma ile kramponlarını gönderdi.

Kaynak: Yasemin

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER