Marker Lines !!!

HERŞEY ESKİZ İLE BAŞLAR

Tasarım fikir ile, fikir ise eskiz ile başlar..Eskiz tasarmın ana hatlarını dijital ortama aktarmadan hızlıca düzenleyebilmenizi sağlar..Fikrin kaleme ve kağıda aktarılması her zaman daha kolay, hızlı ve özgür bir yöntemdir. Her ne çalışırsanız çalışın -logo,afiş-layout- önce kalem ve kağıt üzerind etaslak çalışması yapın..İşinizin, fikrinizin ve tasarımınızın daha zevkli ve daha cesurca belirdiğini göreceksiniz..

LOGO

Logo semboldür..En basit ifade, en basit biçimleme yöntemidir. Firmanızın veya markanızın vesikalık resmi gibi de düşünebilirsiniz..Sizi en iyi anlatacak logo en basit ve en sade anlatımla çalışılmalıdır. Çizgi ve renk yoğunluğu ne kadar az ve sade ise o kadar etkili olacaktır. Asla hafife alınmayacak kadar önemli olan logo tasarımı sadece logo tasarımı alanında uzman bir tasarımcı tarafından ele alınmalıdır. Çalışma süresi de bütçeside küçümsenmemeli ve ortaya çıkan işin sizi uzun yıllar temsil edeceği unutulmamalıdır.

İLLÜSTRASYON

Fotografla, tasarımla ve metinle anlatamayacağınız kadar çok şeyi illüstrasyonla anlatabilirsiniz. Özgündür ve değeri sadece sanatçısı tarafından belirlenebilir. 

Detaylı bilgi için tıklayınız...

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2018, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER