Songül Karlı'nın eski eşi Metin Yüncü'ye 10 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı!

Şarkıcı Songül Karlı eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırılmıştı. Yıllardır devam eden süreçte Yüncü ve beraberindeki 3 sanığa 10'ar yıldan başlayan hapis cezası istemiyle dava açıldığı öğrenildi.

Songül Karlı'nın eski eşi Metin Yüncü'ye 10 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı!

16 Aralık 2020 yılında gözaltına alınan Metin Yüncü, hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığında hazırlanan iddianame hazırlandı. Müşteki olarak Songül Karlı dava da yer aldı. Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen operasyonla bir şebeke oldukları tespit edildi. Yüncü ile beraber göz altına alınan sanıklara 10 yıldan başlayan hapis cezası istemiyle dava açıldı. 

SONGÜL KARLI'NIN ESKİ EŞİ GÖZALTINA ALINDI!

Songül Karlı, gözaltına alınan ve daha sonra bırakılan eski eşi Metin Yüncü'den parasını istedi. 100 milyon lirasını alan eski eşinin gözaltı sonrası "Hayatımı kabusa çevirdiler. 4 yıldır uğraşıyorum. Ailece bu durumu bilip kimse bizi aramadı. Benim paramı bana geri verin. Bu paraları kazanmak için köy köy gezdim. Cinayetten farksız bir şey yaşıyorum" şeklinde konuştu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Songül Karlı'nın iddiası üzerine harekete geçti. Songül Karlı'nında aralarında olduğu beş kişi dolandırıcılık iddiasıyla gözaltına alındı. Daha sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

metin yüncü gözaltına alındı

Songül Karlı, eski eşi Metin Yüncü hakkında yeni bir hamle daha yaptı. Müge Anlı'nın program katılmadan önce eski eşi hakkında suç duyurusunda bulundu. 2012 yılında Metin Yüncü ile evlenen Halk müziği sanatçısı Songül Karlı, olaylı bir şekilde 2017 yılında boşandı. Karlı, 2017 yılından bu yana eski eşinin kendisini dolandırdığını iddia ederek dava açmıştı.

Haberin devamı için tıklayınız!

yasemin.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER