Muhafazakar bloggerlerin tercihi: 9 muhteşem tatil yeri

Yaz tatilinde gitmek istediğiniz yerler var ancak kararsız mı kalıyorsunuz? Yurt dışında bir gezinti düzenlemek istiyor ya da ülkemizde gidilecek bir yer arıyor olabilirsiniz, Büyük bir hayranlıkla takip ettiğiniz ünlü muhafazakar moda ve seyahat bloggerlerın önerdikleri tatil yerleri, sizler için, bu sorularınıza güzel bir seçenek olacak.

Muhafazakar bloggerlerin tercihi: 9 muhteşem tatil yeri

Galerimiz içerisinde bu 9 tatil yerini ve detaylarını bir araya getirdik. İşte muhafazakar bloggerlerin tercihi; 9 muhteşem tatil yeri:

1 - Cartegena: Bir Kolombiya şehri olan Cartegena, hem tarihi yerleri hem de sahiliyle gelen davetlilere ayrı bir sıcaklık katıyor. Bunun dışında Kolombiya mutfağına özgü yemekler de sizlere, geniş bir lezzet seçeneği sunacaktır.

3/20

Instagram'da 519 bin takipçiye sahip olan Summer Albarcha'nın önerisi, Cartegena şehri oldu.

2 - Roma: İtalya deyince akla ilk gelen şehir olan Roma, antik kent yapısı ve doğal mimari dokusuyla turistleri sarıp sarmalıyor. Makarnasının dünyaya marka olmuş lezzetinden bahsetmeye gerek yok sanıyoruz.

Instagram'da 1.1 milyon takipçiye sahip olan Ruba Zai, Roma'nın tadını çıkardı ve takipçilerine öneride bulundu.

3 - Punta Cana: Karayipler kültürüne yönelik bir hayranlığınız mevcutsa, Dominik Cumhuriyeti şehri Punta Cana sizler için ideal olacaktır. Tatil için geç kaldım da demeyin, Eylül ayına kadar bolca vaktiniz olacak.

Instagram'da 163 bin takipçisi bulunan moda ve yaşam bloggerı Heba Jay, tatil yeri önerisi olarak Punta Cana'yı seçti.

4 - Cape Town: Güney Afrika'nın en modern ve ilgi çeken şehirlerinden olan Cape Town, insanlara tatilde değil evindyemiş hissi uyandırır.

Hali hazırda Cape Town'da yaşayan ve 114 bin takipçiye sahip olan Nabilah Kariem, yaşadığı şehri sizlere tatil yeri olarak öneriyor.

10/20

5 - Çeşme: İzmir'in Çeşme ilçesi, ünlü bloggerler tarafından önerilen 9 muhteşem tatil yeri arasında bulunuyor. Çeşmenin ne şahane bir auraya sahip olduğunu anlatmaya gerek bile yok. İçerisinde bulunan sahil kasabası Alaçatı, ayrı bir seyir keyfi sunuyor. 

230 bin takipçiye sahip olan ünlü blogger Saarazai, Çeşme'yi takipçilerine öneriyor.

6 - Dubai: Dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan Dubai, alışveriş konusunda oldukça pahalı. Yine de havalimanı en çok yolcu alan şehirlerden biri konumunda.

Blogger ve Youtuber Haifa Beseisso, 462 bin takipçisine Dubai tatilini öneriyor.

7 - Mykonos: Yunanistan deyince akla gelen ilk yerlerden biri olan Mykonos, sade bir tatil gerçekleştirmek isteyenler için tercih edilmesi gereken şehirlerden.

Instagram'da 412 bin takipçisi bulunan Sebinaah, takipçilerine Mykonos'u öneriyor.

16/20

8 - Phuket: Tayland'da bulunan ve dünyanın en iyi sahillerinden biri olan Phuket, palmiye ağaçları ve bembeyaz sahilleriyle temiz bir doğa sunuyor.

6 milyon takipçili Noor Neelofa Mohd Noor, takipçilerine Phuket'i öneriyor.

9 - Putrajaya: Malezya'nın idari başkenti olan Putrajaya, pembe tonlu kubbeli camisiyle turistlere güzel ve renkli bir ortam sunuyor.

428 bin takipçili Saimas Corner, takipçilerine Putrajaya'yı öneriyor.

Kaynak: Yasemin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER