Mesut Özil ve Amine Gülşe evlendi! İşte düğünün detayları...

Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ve Amine Gülşe dün akşam gerçekleşen görkemli bir düğünle nikah masasın oturdular. Çiftin nikah şahitliğini, Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan yaptı. İşte düğünle ilgili tüm detaylar...

Mesut Özil ve Amine Gülşe evlendi! İşte düğünün detayları...

Yılın düğünü dün akşam gerçekleşti. Mesut Özil ve Amine Gülşe çifti evlendi. Tüm geleneklerin yerine getirilmesi sebebiyle de sosyal medyada büyük ilgi gören düğün, Mesut Özil'in Amine Gülşe'yi baba evinden davul ve zurna ile almasıyla başladı. O anlar sosyal medyadan paylaşıldı. Çiftin mutluluğu gözlerinden okundu. Mesut Özil'in ceketi sosyal medyada çok konuşuldu. Rengi ile dikkat çeken ceketi bazı kullanıcılar, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ceket tarzına benzetti. Özil'in, Başkan Erdoğan hayranlığı herkes tarafından biliniyor. Özellikle Alman basını Özil'e karşı ırkçı söylemler içeren haberlere yer vermişti.

Düğün öncesi ünlü çift, 16 bin yoksulla Kızılay aracılığıyla yemek yardımında bulundu. Ayrıca Özil, 1000 çocuğun ameliyat ücretini karşılayacaklarını açıklandı.

mesut özil düğün yemeği

Mesut Özil düğün yemeği

İMAM NİKAHI KIYILDI

Amine Gülşe ve Mesut Özil çiftinin dini nikahları, Gülşe'nin evinde kıyıldı. Gülşe, gözyaşlarına hakim olamadı. O anlara ait kareler, sosyal medyada paylaşıldı.

amine gülşe mesut özil

amine gülşe mesut özil düğün

Amine Gülşe - Mesut Özil

"ÖLÜRÜM TÜRKİYEM" İLE GİRİŞ YAPILDI

Nikah şahitliklerini Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın yaptığı yılın düğününde kına gecesi de oldukça ses getirdi. Salona girişlerini "Ölürüm Türkiyem" şarkısı ile yapan genç çifti, aile ve yakın arkadaşları yalnız bırakmadı. Gülşe, kına gecesinde tüm kurtlarını döktü. Gözyaşlarına hakim olmayan ünlü oyuncu Gülşe'yi, Mesut Özil sarılarak sakinleştirdi.

YOĞUN KATILIM

Düğün, Başkan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın nikah şahitliğinde gerçekleşen nikahla başladı. Mutluluğa evet diyen Özil çifti, nikah sonrasında ailelerinin de katılımıyla toplu bir fotoğraf çektirdiler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mesut Özil

Cumhurbaşkanı Erdoğan - Mesut Özil

mesut özil amine gülşe

Mesut Özil - Amine Gülşe

Düğüne; iş, sanat ve spor camiasından birçok isim katıldı. Alişan, Buse Varol, Demet Akalın, Okan Kurt, Acun Ilıcalı ve kızı Leyla Ilıcalı, bu mutlu günlerinde Özil-Gülşe çiftini yalnız bırakmadılar.

alişan buse varol

Alişan Buse Varol

mesut özil acun ılıcalı

Mesut Özil - Acun Ilıcalı

Kaynak: Yasemin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER