Esra Bilgiç'ten kriz! Reklam filmi setinde...

Pakistan'da bir markanın reklam yüzü olan oyuncu Esra Bilgiç, iddialara göre yaptığı kaprislerle reklam seti çalışanlarını bezdirdi.

Esra Bilgiç'ten kriz! Reklam filmi setinde...

"Ramo", "Diriliş Ertuğrul" ve "Kanunsuz Topraklar" gibi başarılı yapımlarla adından söz ettiren oyuncu Esra Bilgiç, Pakistan'da bir markanın reklam yüzü oldu. İddialara göre ünlü oyuncu, 5 gün süren çekimlerde kaprisleriyle set çalışanlarını bezdirdi.

Güzel oyuncunun çekimlerin son gününde karavanına vitamin takviyesi istediği ve getirilen vitaminlerin istediği marka olmadığını gören 29 yaşındaki oyuncunun, "Vitamin gelmeden sete çıkmam" diyerek kriz çıkardığı ileri sürüldü.

Aynı zamanda ünlü oyuncunun set çalışanlarını saatlerce soğuk havada bekletirken kendisinin sıcak karavanında çekimleri beklediği söylendi. Magazin gündemine bomba gibi düşen olay sonrasında Bilgiç, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. 

Hakkında çıkan haberlere öfkelenen ünlü oyuncu, yaptığı paylaşımda "Çamur at izi kalsın. Çok ayıp. Bu yapılan haksızlık. Rica ederim çıkan haberlere itibar etmeyin" ifadelerini kullandı.

yasemin.com

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2021, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER