İnce İnce Yasemince..!!

Sayın Yıldırım..

"İstiklal mücadelesini başlatırken daha savaş döneminde Ankara'da Büyük Millet Meclisi'ni toplayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün davet ettiği millet temsilcileri arasında Kürdistan mebusu da vardı, Lazistan mebusu da vardı” diyene kadar,

Kürt vatandaşımızda vardı, laz vatandaşımızda vardı" deseydin, bu çıkışını oy için avcılık yapmayan, söylemleriyle birlik ve beraberlik mesajları veren, hayatında makro milliyetçilik nedir bilmeyen(!) çocukların yeni bir "Hulusi Kentmen" dedesi olabilirdin..

Kürdistan, Lazistan gibi cümleler kurunca, Beka sorunu var diyenlerin kafalarını karıştırdın..

Seni İstanbul'a uğurladıklarını zanneden MHP yöneticilerini yine kandırdın..

Bir oy için, Kürt kardeşlerimiz üzerinden, vatan topraklarında gözü olan, Kürdistan hayaliyle yanıp tutuşan hainlere mesajlar verdin..

ŞAŞIRDIK MI?

Sizi bilmiyorum ama ben ŞAŞIRMADIM..!

**

Ya Damat Berat Paşa..

Oda geri kalır mı?

Trabzonspor forması giyip araya "hemde bu forma 2011 şampiyonluk formasıymış" lafını sokmaz mı..

Ya arkadaş neyin mesajını veriyorsun. Sen sokaktaki taraftarmısın yoksa bu ülkede "kayınpeder sayesinde" bakan olmuş birimisin?

Bizler, Yıllardır Trabzonspor ile yaşanan sorunları çözmek, aramızdaki gerginliği azaltmak, yeniden dostluk köprüleri kurmak için büyük mesafeler almışken, "bir çuval inciri berbat etmek misali" tıpkı ülkenin içine ettiğin gibi bu işinde içine ettin..

Bu taktikler size oy kazandırmaz..

Kürdistan ÜLKÜCÜLERİ,

2011 Şampiyonluğuda FENERLİLERİ sizden koparır.

Tavırlarınız gösteriyor ki;

"AKILLANMIYOR VE BİZİ ANLAMIYORSUNUZ"..!!

YORUM EKLE