Güney Koreli yıldız Song Joong Ki İstanbul'a geldi!

Vincenzo dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Güney Koreli oyuncu Song Joong Ki yeni dizisi Chaebol Family's Youngest Son için İstanbul'a geldi. Yakışıklı aktörün İstanbul'da bulunduğu anlar Türkiye'deki hayranları tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Peki dünyanın her yerinden büyük bir hayran kitlesine sahip olan Song Joong ki kimdir? İşte Song joong ki ile ilgili tüm merak edilenler...

Güney Koreli yıldız Song Joong Ki İstanbul'a geldi!

Güney Koreli oyuncu Song Joong Ki , "Vincenzo" dizisinde canlandırdığı 'Vincenzo Cassano' karakteriyle seyircilerin beğenisini kazandı. 2017 yılında da oynadığı Descandes Of The Sun dizisiyle de herkesin gönlüne taht kuran ünlü oyuncudan Türk hayranlarını sevindiren haber geldi. Song Joong Ki'nin yeni dizisi Chaebol Family's Youngest Son'un çekimleri için Türkiye'ye geldiği öğrenildi. Ünlü oyuncu dizinin bazı çekimlerini Florya ve Üsküdar'da çektiği Türk hayranları tarafından görüntülendi. İşte hayranları tarafından yakın takibe alınan Song Joong ki'nin İstanbul'da bulunduğu o görüntüler...

Instagram'da fan sayfaları tarafından da yakın takipte olan 36 yaşındaki Song Joong Ki Güney Kore'de en çok sevilen oyuncuları arasında yer alıyor. 

song joon ki İstanbul

song joon ki İstanbul

Joong ki, filmin Üsküdar'da olan çekimlerinde birkaç hayranına imzalı resim verdi. Oyuncunun yaklaşık 3 hafta boyunca İstanbul'da kalacağı öğrenildi.

Chaebol Family's Youngest Son'nun Üsküdar'da yapılan çekimlerin bittiği öğrenildi. Ünlü aktör çekimlerde böyle görüntülendi.

CHAEBOL FAMİLY'S YOUNGEST SON KONUSU NEDİR?

Chaebol Family's Youngest Son Aynı isimli hit web romanından uyarlanmıştır. Dizi Chaebel ailesinin sekreterinin ailenin en küçük oğlu olarak dünyaya gelmesini konu alacak. Dizide başrol olarak yer alan Song Joong Ki her daim sadık kaldığı Sunyang Group ailesi tarafından zimmete para geçirmekten suçlandıktan sonra ölen Yoon Hyun Woo karakterini canlandıracak. Yoon Hyun Woo ailenin en küçük oğlu Jin Do Joon olarak yeniden doğar ve intikam için şirketi devralma mücadelesi verir.

Chaebol Family

Chaebol Family

SONG JOON Kİ KİMDİR?

Song Joong-ki, 19 Eylül 1985 yılında Güney Kore’nin Daejeon şehrinde doğdu. Spor tutkunu olan Song Joong-Ki henüz ortaokuldayken ulusal düzeyde kısa kulvar hız pateninde yarıştı ve büyük ödüller kazandı. Ancak Lisenin ilk yılında bir kaza geçirdi ve sporu bırakmak zorunda kaldı. Üniversite sınavlarında yüksek not alarak (400 üzerinden 380) Sungkyunkwan Üniversitesi İşletme Bölümü’ne girdi.

song joon ki kimdir

song joon ki kimdir

Oyunculuk kariyerine ilk 2008 yılında A Frozen Flower filmiyle yaptı. 2017 yılında Descandes Of The Sun dizisiyle Asya'da inanılmaz derecede popüler haline geldi. Asker rolüyle büyük bir çıkış yakalayan oyuncu izlendiği Asya'da ve tüm dünyada inanılmaz derecede popüler oldu. Kore turizmini dünya çapında aktif olarak tanıttığı için Kore Turizm Örgütü tarafından Kore Turizm Fahri Elçisi yapıldı.

Instagram'da 8,8milyon takipçisi bulunan ünlü aktör birçok başarılı projede yer aldı. 

Kaynak

yasemin.com

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2022, 03:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER