38 yaşındaki Nusret Gökçe'nin iş ilanı İngilizleri şaşırttı! Patates püresi fiyatına...

Ünlü işletmeci Nusret, sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerin başında geliyor. 'Salt Bae' (tuzlama) hareketiyle dünya çapında şöhret sahibi olan Nusret Gökçe'nin İngiltere basının gündemine yerleşti. 38 yaşındaki Gökçe, Londra'daki restoranı için verdiği iş ilanıyla İngiliz medyasının gündemine oturdu.

38 yaşındaki Nusret Gökçe'nin iş ilanı İngilizleri şaşırttı! Patates püresi fiyatına...

Tuz serpme hareketiyle dünya çapında ünlenen Nusret Gökçe son paylaşımıyla olay oldu.  Nusret Gökçe'nin Londra'daki restoranı, İngiliz basını ve sosyal medyasında geniş yer bulmaya başladı.

nusret ingiliz basınında

Nusret ingiliz basınında

Geçtiğimiz haftalarda Londra'nın merkezinde yeni bir şube açan ve restoranındaki fiyatlarla gündem olan Gökçe,  bu kez restoranının iş ilanıyla dikkat çekti. Restoran için şef arayan Nusret, çalışacak kişiye saatlik olarak ödeme yapacak. Şef için biçilen saatlik ücret ise 12 sterlin artı bahşişler olarak belirlendi.

ET İÇİN 50 SAAT ÇALIŞACAK

Şefin alacağı saatlik ücreti restorandaki yemeklerle kıyaslayan The Sun gazetesi, menüdeki patates püresiyle aynı olduğuna vurgu yaptı. Şefin restorandaki etlerden yemek istemesi halinde ortalama 600 sterlinlik fiyatlar için 50 saatten fazla çalışması gerekecek.

nusretin iş ilanı

Nusretin iş ilanı

Instagram üzerinden çıraklık yıllarında çekilen bir fotoğrafını yayınladı.

Haberin devamı için tıklayınız!

yasemin.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER